Böcekler, haşereler ve fareler her ortama girip kısa sürede çoğalabilen zararlı canlılardır. Lokantalar da bu alanlardan biridir. Lokantalar da sürekli yemek bulunduğu için ve sıcak alanlar oldukları için böcek ve fare sorunlarının sürekli olabileceği alanlardır. Böcekler, fareler ve haşereler gıda ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alanları daha çok tercih ederler. Bu nedenle lokantaların düzenli olarak fare ilaçlama ve böcek ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından da bu durum resmi olarak düzenlenmiştir.

Lokanta, kafe ve restoran ilaçlama oldukça önemlidir. Sıcak alanlar olduğu ve sürekli gıda bulunduğu için böcek ve farelerin sürekli görülebileceği alanlardır. Böcek ve farelerden bireysel yollar ile kurtulmak mümkün değildir. Çünkü çok kısa sürede çoğaldıkları için en etkili ilaçlar kullanılmalıdır. Lokantalar gıda yerleri olduğu için mutlaka profesyonel olarak ilaçlama hizmeti veren lokanta ilaçlama servisleri tarafından ilaçlanmalıdır. Çünkü gıda ürünlerine zararlı olan ilaçlarla ilaçlama yapan birçok korsan firma vardır. Zararlı ilaçlar ile ilaçlama yapan bu şahıslar insan sağlığına zararlı ilaçlar kullandıkları için tehlike saçarlar. Bu nedenle mutlaka yasal lokanta ilaçlama şirketleri ile çalışılmalıdır. Kullanılan ilaçların gıda üzerinde herhangi bir zararının olmaması gerekmektedir.

Lokanta, kafe ve restoran ilaçlama servisi olarak Sağlık Bakanlığı onaylı jel, kokulu, kokusuz, fare ilaçlarımız ile 7/24 haşere ilaçlama, fare ilaçlama, böcek ilaçlama uygulamalarımızı profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman ilaçlama teknikerlerimiz ve ilaçlarımız ile hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, fındık faresi ilaçlama, lağım faresi ilaçlama, karasinek ilaçlama, sarı böcek ilaçlama, kara böcek ilaçlama, pire ilaçlama, akrep ilaçlama, tatarcık sineği ilaçlama, nem böceği ilaçlama, güve ilaçlama, tahıl böceği ilaçlama, kurt ilaçlama, gıda kurdu ilaçlama, kelebek ilaçlama, küf böceği ilaçlama, rutubet böceği ilaçlama, kara Fatma ilaçlama vb. gibi böcek, haşere ve fareler için ilaçlama yapmaktayız.